Tibetská masáž

Masáž celého těla jejíž původ můžeme hledat v prastarých tibetských chrámových komplexech. Uvolňuje zatuhlé svaly a má lymfodrenážní účinek. Je vhodná pokud trpíte na otoky nohou nebo pocity těžkých nohou.  Je to jemnější forma přístrojové lymfodrenáže.

Tato masáž využívá i stimulaci akupresurních bodů.  Použití akupresurních technik je vyzkoušeno po tisíciletí. Vznikly na základě použití tlakových bodů k celkovému uvolnění svalových skupin. V kombinaci s klasickou masáží se zvyšuje efektivita na celkové uvolnění svalových struktur.

Nejprve protáhneme jednotlivé svalové provazce, poté rozmasírujeme olejovou masáží jednotlivá místa a uvolníme velké svaly. Tam, kde není možné uvolnit blokace klasickou technikou, použijeme techniku akupresurní.

Následně uvolníme lymfatický oběh. Tibetská regenerační masážNakonec tlakem na sérii 18 akupresurních bodů uvolníme vnitřní svalové struktury, které nelze uvolnit klasickou metodou (bránice, mezižeberní svaly, manžetový sval). Po této masáži rozproudíme lymfu do celého lymfatického systému a Vy pocítíte uvolnění.